Zákaznická podpora:obchod@superkompy.cz

Dell Latitude 5500

Kód: NNR7-MAR06247
Značka: DELL
13 420 Kč
Skladem (1 ks)
Core i7 8665U 1.9GHz,16GB RAM,256GB SSD PCIe,batteryCARE;WiFi,BT,FP,SC,webcam,15.6 FHD (1920x1080),backlit kb,num,Win 11 Pro 64-bit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Renovovaný notebook řady Dell Latitude

Dell Latitude je renomovaná řada notebooků, která se specializuje na spolehlivost, výkon a bezpečnost pro profesionální uživatele i běžné každodenní použití. S dlouholetou tradicí a inovativními funkcemi přináší Dell Latitude uživatelům špičkové nástroje pro produktivitu, spolehlivost a pohodlí. Bez ohledu na to, jestli jste podnikatel na cestách nebo student, Dell Latitude notebooky nabízejí širokou škálu modelů, které splní vaše specifické požadavky.

Výkonnost a spolehlivost pro náročné úkoly

Dell Latitude notebooky jsou vybaveny procesory Intel nebo AMD, což poskytuje výjimečný výkon pro rychlý multitasking a náročné pracovní úkoly. Firemní profesionálové ocení výkon pro práci s daty, komplexní projekty a spolehlivost při prezentacích. Běžní uživatelé si pak užijí plynulé streamování videí, prohlížení webu a práci s běžnými aplikacemi.
Dell Latitude notebooky také nabízejí široké možnosti úložiště, včetně rychlých SSD disků, což zajišťuje rychlé načítání aplikací a snadný přístup k vašim souborům. Vysoká odolnost a robustní konstrukce zaručují, že notebook zůstane funkční i při náročném používání a častém cestování.

Bezpečnost a flexibilita pro moderní profesionály

Dell Latitude klade důraz na bezpečnost dat a soukromí uživatelů. S moderními bezpečnostními funkcemi, jako je biometrické ověřování nebo TPM čip pro šifrování disku, jsou vaše informace chráněny před neoprávněným přístupem.
Celkově řečeno, Dell Latitude je spolehlivým a výkonným řešením pro profesionální uživatele i běžné každodenní použití. S vysokým výkonem, bezpečnostními funkcemi a širokým spektrem modelů nabízí tato řada notebooků nástroje, které splní vaše potřeby pro produktivitu, spolehlivost a flexibilitu, a to v jakémkoli pracovním prostředí nebo prostě při vašich každodenních aktivitách.

Intel Core i7

Je střih videa, výpočty matematických vzorců, nebo virtualizace váš denní chléb? Takto náročné úlohy vyžadují adekvátní procesor, který vykoná svou práci a nebude mu to trvat několik hodin nebo dokonce dní. Intel Core i7 svým výkonem zkrátí dobu čekání u časově a výpočetně náročných operací a celkově zefektivní práci na počítači.

Intel UHD Graphics

Integrovaný grafický čip Intel UHD Graphics se postará o plynulé zobrazení veškerého dění. Integrované GPU od Intelu nejsou sice známkou výkonu, ale jsou velice nenáročné na spotřebu energie. Pokud tedy pouze pracujete v kancelářských programech či brouzdáte na internetu, a nepotřebujete extrémní grafický výkon, tak vám Intel UHD Graphics ušetří pár Wh elektrické energie.

SSD

Počítač disponuje SSD diskem, který výrazně zrychlí celkový chod počítače. Nejvíce si toho lze všimnout při startu operačního systému. Disk neobsahuje žádné pohyblivé části a tím pádem je více odolný proti mechanickému poškození například otřesy či vibracemi. Přístupová doba k datům je oproti plotnovému disku téměř instantní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální repasované notebooky
Záruka: 24 měsíců
Procesor: Intel Core i7
Paměť RAM: 16 GB
Grafika Intel: Intel UHD Graphics
Úložiště: 256GB SSD
Operační systém: Windows 11 Professional 64-bit
Úhlopříčka displeje: 15.6"
Rozlišení: FHD (1920 x1080)
Třída baterie: batteryCARE
Rozložení klávesnice: US
Typ displeje: matný
Značka: DELL
Barva: černá
Stav: Velmi dobrý
Klávesnice: CZ částečně podsvícená
Konstrukce: Pevný (klasický notebook)
Optická mechanika: bez mechaniky
Model procesoru: Intel Core i7 8665U (8M Cache, 1.90 GHz up to 4.80 GHz)