Zákaznická podpora:obchod@superkompy.cz

Fujitsu LifeBook S935

Značka: FUJITSU
12 378 Kč
Skladem (1 ks)
Core i7 5600U 2.6GHz,8GB RAM,256GB SSD,battery DB;DVD-RW,WiFi,BT,4G,webcam,13.3 FHD (1920x1080),backlit kb,Win 10 Pro 64-bit,B+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intel Core i7

Je střih videa, výpočty matematických vzorců, nebo virtualizace váš denní chléb? Takto náročné úlohy vyžadují adekvátní procesor, který vykoná svou práci a nebude mu to trvat několik hodin nebo dokonce dní. Intel Core i7 svým výkonem zkrátí dobu čekání u časově a výpočetně náročných operací a celkově zefektivní práci na počítači.

Intel HD Graphics

Integrovaný grafický čip Intel HD Graphics se postará o plynulé zobrazení veškerého dění. Integrovaná GPU od Intelu nejsou sice známkou výkonu, ale jsou velice nenáročné na spotřebu energie. Pokud tedy pouze pracujete v kancelářských programech či brouzdáte na internetu, a nepotřebujete extrémní grafický výkon, tak vám Intel HD Graphics ušetří pár Wh elektrické energie.

SSD

Počítač disponuje SSD diskem, který výrazně zrychlí celkový chod počítače. Nejvíce si toho lze všimnout při startu operačního systému. Disk neobsahuje žádné pohyblivé části a tím pádem je více odolný proti mechanickému poškození například otřesy či vibracemi. Přístupová doba k datům je oproti plotnovému disku téměř instantní.

Windows 10

Produkt je předinstalovaný s operačním systémem Windows 10. Jedná se o nejnovější operační systém od Microsoftu, se kterým se bude moci okamžitě pustit do práce či zábavy. Windows 10 je dle slov Microsoftu poslední operační systém, což znamená že nemusíte mít obavy že váš operační systém za pár let přestane být podporovaný a stane se magnetem na hackery.

Windows 10 Pro navíc nabízí pokročilé funkce jako je připojení do firemní domény, které je základem bezpečné a efektivní týmové spolupráce , což ocení zejména podnikatelé a BitLocker, který zašifruje data na disku a zabrání úniku informací při krádeži zařízení.

Třída baterie DB

  • 30-70min. (Záruka na kapacitu 60 dní) (bežná práce - Internet a MS Office)

Třída STANDARD


standard 

  • Displej notebooku v 100% stavu
  • Notebook vykazuje větší stopy předešlého užívání
  • Kosmetické vady jsou viditelnější
  • Hardware je testovaný a ve 100% stavu

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální
Záruka: 24 měsíců
Procesor: Intel Core i7
Paměť RAM: 8 GB
Grafika Intel: Intel HD Graphics 5500
Úložiště: 256GB SSD
Operační systém: Windows 10 Professional 64-bit
Úhlopříčka displeje: 13.3"
Rozlišení: FHD (1920 x1080)
? Třída notebooku: Standard
Třída baterie: DB
Barva: černo-šedá
Rozložení klávesnice: EU
Typ displeje: matný
Značka: FUJITSU
Optická mechanika: DVD-RW
Model procesoru: Intel Core i7 5600U (4M Cache, 2.60 GHz up to 3.20 GHz)