Zákaznická podpora:obchod@superkompy.cz

HP 24-dp0110nj All-in-One

Značka: HP
27 181 Kč
Skladem (1 ks)
Core i7 10700T 2.0GHz,8GB RAM,512GB SSD PCIe,HP Remarketed;WiFi,BT,Intel UHD Graphics,23.8" FHD (1920x1080)Touch,Win 10 64-bit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intel Core i7

Je střih videa, výpočty matematických vzorců, nebo virtualizace váš denní chléb? Takto náročné úlohy vyžadují adekvátní procesor, který vykoná svou práci a nebude mu to trvat několik hodin nebo dokonce dní. Intel Core i7 svým výkonem zkrátí dobu čekání u časově a výpočetně náročných operací a celkově zefektivní práci na počítači.

Intel UHD Graphics

Integrovaný grafický čip Intel UHD Graphics se postará o plynulé zobrazení veškerého dění. Integrované GPU od Intelu nejsou sice známkou výkonu, ale jsou velice nenáročné na spotřebu energie. Pokud tedy pouze pracujete v kancelářských programech či brouzdáte na internetu, a nepotřebujete extrémní grafický výkon, tak vám Intel UHD Graphics ušetří pár Wh elektrické energie.

SSD

Počítač disponuje SSD diskem, který výrazně zrychlí celkový chod počítače. Nejvíce si toho lze všimnout při startu operačního systému. Disk neobsahuje žádné pohyblivé části a tím pádem je více odolný proti mechanickému poškození například otřesy či vibracemi. Přístupová doba k datům je oproti plotnovému disku téměř instantní.

Windows 10

Produkt je předinstalovaný s operačním systémem Windows 10. Jedná se o nejnovější operační systém od Microsoftu, se kterým se bude moci okamžitě pustit do práce či zábavy. Windows 10 je dle slov Microsoftu poslední operační systém, což znamená že nemusíte mít obavy že váš operační systém za pár let přestane být podporovaný a stane se magnetem na hackery.

Třída ReNEW - Bronze

  • Může obsahovat jemné, málo viditelné škrábance, vzniklé při Remarketed procesu.
  • Cenové zvýhodnění.
  • Plná záruka jako na nové.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dotykové
Záruka: 24 měsíců
Procesor: Intel Core i7
Paměť RAM: 8 GB
Grafika Intel: Intel UHD Graphics 630
Úložiště: 512GB SSD PCIe
Operační systém: Windows 10 64-bit
Rozlišení: UHD (3840 x2160)
Třída RENEW: BRONZE
Barva: stříbrná
Značka: HP
Model procesoru: Intel Core i7 10700T (16M Cache, 2.00 GHz up to 4.50 GHz)
Optická mechanika: bez mechaniky