Zákaznická podpora:obchod@superkompy.cz

HP EliteDesk 800 G1 SFF

Kód: NPR7-MAR00432
Značka: HP
8 635 Kč
Skladem (4 ks)
Core i7 4770 3.4GHz,8GB RAM,256GB SSD + 500GB HDD;DVD-RW-slim,Intel HD Graphics,Win 10 Home 64-bit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intel Core i7

Je střih videa, výpočty matematických vzorců, nebo virtualizace váš denní chléb? Takto náročné úlohy vyžadují adekvátní procesor, který vykoná svou práci a nebude mu to trvat několik hodin nebo dokonce dní. Intel Core i7 svým výkonem zkrátí dobu čekání u časově a výpočetně náročných operací a celkově zefektivní práci na počítači.

Intel HD Graphics

Integrovaný grafický čip Intel HD Graphics se postará o plynulé zobrazení veškerého dění. Integrovaná GPU od Intelu nejsou sice známkou výkonu, ale jsou velice nenáročné na spotřebu energie. Pokud tedy pouze pracujete v kancelářských programech či brouzdáte na internetu, a nepotřebujete extrémní grafický výkon, tak vám Intel HD Graphics ušetří pár Wh elektrické energie.

SSD

Počítač disponuje SSD diskem, který výrazně zrychlí celkový chod počítače. Nejvíce si toho lze všimnout při startu operačního systému. Disk neobsahuje žádné pohyblivé části a tím pádem je více odolný proti mechanickému poškození například otřesy či vibracemi. Přístupová doba k datům je oproti plotnovému disku téměř instantní.

HDD

Počítač disponuje HDD diskem jehož výhoda je nízká cena a vysoká kapacita. Pokud šetříte každou kačku a nevadí vám si chvíli počkat při spouštění počítače, HDD disk je pořád lepší nabídkou z hlediska ceny za kapacitu.

Windows 10

Produkt je předinstalovaný s operačním systémem Windows 10. Jedná se o nejnovější operační systém od Microsoftu, se kterým se bude moci okamžitě pustit do práce či zábavy. Windows 10 je dle slov Microsoftu poslední operační systém, což znamená že nemusíte mít obavy že váš operační systém za pár let přestane být podporovaný a stane se magnetem na hackery.

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální
Záruka: 24 měsíců
Procesor: Intel Core i7
Paměť RAM: 8 GB
Grafika Intel: Intel HD Graphics 4600
Úložiště: 256GB SSD + 500GB HDD
Operační systém: Windows 10 64-bit
Rozlišení: HD (1366 x768)
Barva: černá
Formát skříně: Small Form Factor
Značka: HP
USB 3.0 port: 4x USB 3.0 port
USB 2.0 port: 6x USB 2.0 port
Model procesoru: Intel Core i7 4770 (8M Cache, 3.40 GHz up to 3.90 GHz)
Optická mechanika: DVD-RW-slim