Zákaznická podpora:obchod@superkompy.cz

HP OMEN 17-CB1607NZ

Kód: 17-CB1607NZ/B
Značka: HP
37 456 Kč
Skladem (1 ks)
Core i7 10750H 2.6GHz,16GB RAM,1TB SSD PCIe,HP Remarketed;WiFi,BT,17.3 FHD AG,GeForce RTX2060 6GB,backlit kb,Win 10 64-bit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intel Core i7

Je střih videa, výpočty matematických vzorců, nebo virtualizace váš denní chléb? Takto náročné úlohy vyžadují adekvátní procesor, který vykoná svou práci a nebude mu to trvat několik hodin nebo dokonce dní. Intel Core i7 svým výkonem zkrátí dobu čekání u časově a výpočetně náročných operací a celkově zefektivní práci na počítači.

RTX 2060

GeForce RTX 2060 je herní grafická karta vyšší střední třídy od společnosti Nvidia. Díky vysokému výkonu grafického čipu postaveného na architektuře Turing, kterému napomáhá technologie DLSS nebude mít grafická karta problém ani s AAA tituly, třeba i ve 4K rozlišení.

DLSS

DLSS je upscaling technologie využívající umělé inteligence. Díky této technologii si můžete hry vychutnat ve vysokém rozlišení a nemít strach že se ze hry stane “zpomalený film”. Technologie DLSS funguje tak, že RTX 2060 renderuje hru v nižším rozlišení (např. Full HD) a následně pomocí DLSS obraz bleskově zvětší na vyšší rozlišení. (např. QHD) a to bez znatelného poklesu na kvalitě. Nejlepší zpráva pro hráče je ta že DLSS nestojí grafickou kartu skoro žádný výpočetní výkon. Můžete si tedy vychutnat jak vysoké rozlišení tak vysokou snímkovou frekvenci.

RayTracing

Pokud si chcete hry vychutnat “v tom nejlepším světle” tak vás zcela určitě potěší technologie RayTracing. Za pomoci hardwarové akcelerace zajištěné jádry Tensor podporuje RTX 2060 u vybraných her technologii RayTracing. Tato technologie umí zobrazovat světelné zdroje ze hry v tom nejrealističtějším podání které je dnes ve hrách vůbec možné. Narozdíl od ostatních her, které mají přednasvícené prostředí, dokáží grafické karty RTX světelné zdroje vypočítat a věrně zobrazit v reálném čase, což má za následek realistické odrazy od objektů a dynamicky se měnící odrazy od pohyblivých objektů jako je hráčova postava, záblesky ze zbraně či odraz světla od točících se lopatek ventilátoru v šachtě. Pokud pořád nejste přesvědčeni, podívejte se na následující video a přesvědčte se o kvalitách RayTracingu na vlastní oči.

SSD

Počítač disponuje SSD diskem, který výrazně zrychlí celkový chod počítače. Nejvíce si toho lze všimnout při startu operačního systému. Disk neobsahuje žádné pohyblivé části a tím pádem je více odolný proti mechanickému poškození například otřesy či vibracemi. Přístupová doba k datům je oproti plotnovému disku téměř instantní.

Windows 10

Produkt je předinstalovaný s operačním systémem Windows 10. Jedná se o nejnovější operační systém od Microsoftu, se kterým se bude moci okamžitě pustit do práce či zábavy. Windows 10 je dle slov Microsoftu poslední operační systém, což znamená že nemusíte mít obavy že váš operační systém za pár let přestane být podporovaný a stane se magnetem na hackery.

Třída ReNEW - Bronze

  • Může obsahovat jemné, málo viditelné škrábance, vzniklé při Remarketed procesu.
  • Cenové zvýhodnění.
  • Plná záruka jako na nové.

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní
Záruka: 24 měsíců
Procesor: Intel Core i7
Paměť RAM: 16 GB
Grafika NVIDIA: NVIDIA GeForce RTX2060 6GB
Úložiště: 1TB SSD PCIe
Operační systém: Windows 10 64-bit
Úhlopříčka displeje: 17.3"
Rozlišení: FHD (1920 x1080)
Třída RENEW: BRONZE
Barva: černá
Typ displeje: matný
Značka: HP
Model procesoru: Intel Core i7 10750H (12M Cache, 2.60 GHz up to 5.00 GHz)
Optická mechanika: bez mechaniky