Zákaznická podpora:obchod@superkompy.cz

HP Z2 SFF G4

Kód: NPRX-MAR01343
Značka: HP
14 190 Kč
Skladem (4 ks)
Core i7 8700 3.2GHz,16GB RAM,512GB SSD ;Quadro P400 2GB,Win 11 Pro 64-bit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intel Core i7

Je střih videa, výpočty matematických vzorců, nebo virtualizace váš denní chléb? Takto náročné úlohy vyžadují adekvátní procesor, který vykoná svou práci a nebude mu to trvat několik hodin nebo dokonce dní. Intel Core i7 svým výkonem zkrátí dobu čekání u časově a výpočetně náročných operací a celkově zefektivní práci na počítači.

Nvidia Quadro

Tato řada grafických karet je určena pro profesionální použití. Vyznačuje se především větší kapacitou videopaměti (někdy také s podporou ECC) což využijí především lidé zabývající se střihem videa, umělou inteligencí, komplexním výpočtem matematických modelů či vzorců. Poměr cena výkon není tak příznivý jako u grafických karet určené pro normální uživatele či hráče, ale pokud je na prvním místě spolehlivost, nebo určité klíčové funkce tak je Nvidia Quadro ta správná volba.

SSD

Počítač disponuje SSD diskem, který výrazně zrychlí celkový chod počítače. Nejvíce si toho lze všimnout při startu operačního systému. Disk neobsahuje žádné pohyblivé části a tím pádem je více odolný proti mechanickému poškození například otřesy či vibracemi. Přístupová doba k datům je oproti plotnovému disku téměř instantní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální
Záruka: 24 měsíců
Procesor: Intel Core i7
Paměť RAM: 16 GB
Grafika NVIDIA: NVIDIA Quadro P400 2GB
Úložiště: 512GB SSD
Operační systém: Windows 11 Professional 64-bit
Formát skříně: WorkStation
Značka: HP
Barva: černá
Stav: Velmi dobrý
USB 2.0 port: 2x USB 2.0 port
Model procesoru: Intel Core i7 8700 (12M Cache, 3.20 GHz up to 4.60 GHz)
Optická mechanika: bez mechaniky
USB 3.0 port: 6x USB 3.0 port