Zákaznická podpora:obchod@superkompy.cz

HP ZBook Fury 17 G7

Značka: HP
95 085 Kč
Skladem (1 ks)
Core i9 10885H 2.4GHz,32GB RAM,1TB SSD PCIe,HP Remarketed;WiFi,BT,FP,17.3 FHD AG,Q RTX5000 16GB,backlit kb,Win 10 Pro 64-bit,W EU 3,3,0

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nvidia Quadro

Tato řada grafických karet je určena pro profesionální použití. Vyznačuje se především větší kapacitou videopaměti (někdy také s podporou ECC) což využijí především lidé zabývající se střihem videa, umělou inteligencí, komplexním výpočtem matematických modelů či vzorců. Poměr cena výkon není tak příznivý jako u grafických karet určené pro normální uživatele či hráče, ale pokud je na prvním místě spolehlivost, nebo určité klíčové funkce tak je Nvidia Quadro ta správná volba.

SSD

Počítač disponuje SSD diskem, který výrazně zrychlí celkový chod počítače. Nejvíce si toho lze všimnout při startu operačního systému. Disk neobsahuje žádné pohyblivé části a tím pádem je více odolný proti mechanickému poškození například otřesy či vibracemi. Přístupová doba k datům je oproti plotnovému disku téměř instantní.

Windows 10

Produkt je předinstalovaný s operačním systémem Windows 10. Jedná se o nejnovější operační systém od Microsoftu, se kterým se bude moci okamžitě pustit do práce či zábavy. Windows 10 je dle slov Microsoftu poslední operační systém, což znamená že nemusíte mít obavy že váš operační systém za pár let přestane být podporovaný a stane se magnetem na hackery.

Windows 10 Pro navíc nabízí pokročilé funkce jako je připojení do firemní domény, které je základem bezpečné a efektivní týmové spolupráce , což ocení zejména podnikatelé a BitLocker, který zašifruje data na disku a zabrání úniku informací při krádeži zařízení.

Třída ReNEW - Bronze

  • Může obsahovat jemné, málo viditelné škrábance, vzniklé při Remarketed procesu.
  • Cenové zvýhodnění.
  • Plná záruka jako na nové.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předváděcí notebooky
Záruka: 36 měsíců
Paměť RAM: 32 GB
Grafika NVIDIA: NVIDIA Quadro RTX5000 16GB
Úložiště: 1TB SSD PCIe
Operační systém: Windows 10 Professional 64-bit
Úhlopříčka displeje: 17.3"
Rozlišení: FHD (1920 x1080)
Třída RENEW: BRONZE
Barva: šedá
Typ displeje: matný
Značka: HP
Optická mechanika: bez mechaniky