Zákaznická podpora:obchod@superkompy.cz

Lenovo ThinkPad T580

Kód: NNR7-MAR06215
Značka: LENOVO
14 690 Kč
Skladem
Core i7 8550U 1.8GHz,8GB RAM,512GB SSD PCIe,batteryCARE+;WiFi,BT,FP,4G,SC,webcam,GeForce MX150 2GB,15.6(3840x2160),backlit kb,num,Win 11 Pro 64-bit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Renovovaný notebook řady Lenovo ThinkPad

Lenovo ThinkPad je ikonická řada notebooků, která se vyznačuje odolností, spolehlivostí a vynikajícím výkonem pro profesionální práci i každodenní používání. S dlouholetou tradicí a nekompromisním zaměřením na kvalitu přináší Lenovo ThinkPad uživatelům všestranné nástroje pro produktivitu, bezpečnost a pohodlí. Bez ohledu na vaše pracovní potřeby či životní styl, řada notebooků Lenovo ThinkPad nabízí široký výběr modelů, které splní vaše očekávání.

Výkonnost a spolehlivost pro náročné pracovní úkoly

Lenovo ThinkPad notebooky jsou vybaveny výkonnými procesory Intel nebo AMD, což zaručuje vynikající výkon pro rychlý multitasking, náročné aplikace a efektivní práci s daty. S dostatečnou pamětí RAM a rychlým úložištěm SSD získáte okamžitý přístup k vašim souborům a hladký běh aplikací. Bez ohledu na to, zda pracujete na kanceláři, na cestách nebo z pohodlí vašeho domova, Lenovo ThinkPad notebooky zvládnou náročné úkoly s lehkostí a spolehlivostí.
Díky svému ikonickému designu a vysoce odolné konstrukci jsou notebooky Lenovo ThinkPad připraveny na náročné prostředí pracovního prostoru i neustálé přenášení. Odolnost vůči pádům, nárazům a extrémním podmínkám zajistí, že váš notebook zůstane chráněn a funkční i při každodenním používání.

Bezpečnost a pohodlí pro každodenní použití

Lenovo ThinkPad klade velký důraz na bezpečnost a soukromí uživatelů. S pokročilými bezpečnostními funkcemi, jako je biometrické ověřování nebo integrované šifrování disku, jsou vaše firemní i osobní data v bezpečí. Funkční klávesnice s příjemným stiskem a přesným trackpadem zajišťují pohodlné psaní a snadné ovládání notebooku. Kromě toho, notebooky Lenovo ThinkPad nabízejí také výdrž baterie na celý pracovní den, což zaručuje nepřetržitou produktivitu.
Celkově řečeno, Lenovo ThinkPad je ideální volbou pro profesionální práci a spolehlivé používání. S vysokou výkonností, odolností a bezpečnostními funkcemi přináší tato řada notebooků vše, co potřebujete pro efektivní práci a pohodlné používání. Bez ohledu na vaše pracovní potřeby a nároky na spolehlivost, Lenovo ThinkPad notebooky jsou připraveny splnit vaše očekávání a umožnit vám dosáhnout vašich cílů.

Intel Core i7

Je střih videa, výpočty matematických vzorců, nebo virtualizace váš denní chléb? Takto náročné úlohy vyžadují adekvátní procesor, který vykoná svou práci a nebude mu to trvat několik hodin nebo dokonce dní. Intel Core i7 svým výkonem zkrátí dobu čekání u časově a výpočetně náročných operací a celkově zefektivní práci na počítači.

SSD

Počítač disponuje SSD diskem, který výrazně zrychlí celkový chod počítače. Nejvíce si toho lze všimnout při startu operačního systému. Disk neobsahuje žádné pohyblivé části a tím pádem je více odolný proti mechanickému poškození například otřesy či vibracemi. Přístupová doba k datům je oproti plotnovému disku téměř instantní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální repasované notebooky
Záruka: 24 měsíců
Konstrukce: Pevný (klasický notebook)
Klávesnice: CZ plně podsvícená
Optická mechanika: bez mechaniky
Model procesoru: Intel Core i7 8550U (8M Cache, 1.80 GHz up to 4.00 GHz)