Zákaznická podpora:obchod@superkompy.cz

Lenovo ThinkPad X390

Kód: NNR7-MAR06349
Značka: LENOVO
14 510 Kč
Skladem
Core i7 8565U 1.8GHz,16GB RAM,512GB SSD PCIe,batteryCARE+;WiFi,BT,FP,webcam,13.3 FHD BV(1920x1080)Touch,backlit kb,Win 11 Pro 64-bit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Renovovaný notebook řady Lenovo ThinkPad

Lenovo ThinkPad je ikonická řada notebooků, která se vyznačuje odolností, spolehlivostí a vynikajícím výkonem pro profesionální práci i každodenní používání. S dlouholetou tradicí a nekompromisním zaměřením na kvalitu přináší Lenovo ThinkPad uživatelům všestranné nástroje pro produktivitu, bezpečnost a pohodlí. Bez ohledu na vaše pracovní potřeby či životní styl, řada notebooků Lenovo ThinkPad nabízí široký výběr modelů, které splní vaše očekávání.

Výkonnost a spolehlivost pro náročné pracovní úkoly

Lenovo ThinkPad notebooky jsou vybaveny výkonnými procesory Intel nebo AMD, což zaručuje vynikající výkon pro rychlý multitasking, náročné aplikace a efektivní práci s daty. S dostatečnou pamětí RAM a rychlým úložištěm SSD získáte okamžitý přístup k vašim souborům a hladký běh aplikací. Bez ohledu na to, zda pracujete na kanceláři, na cestách nebo z pohodlí vašeho domova, Lenovo ThinkPad notebooky zvládnou náročné úkoly s lehkostí a spolehlivostí.
Díky svému ikonickému designu a vysoce odolné konstrukci jsou notebooky Lenovo ThinkPad připraveny na náročné prostředí pracovního prostoru i neustálé přenášení. Odolnost vůči pádům, nárazům a extrémním podmínkám zajistí, že váš notebook zůstane chráněn a funkční i při každodenním používání.

Bezpečnost a pohodlí pro každodenní použití

Lenovo ThinkPad klade velký důraz na bezpečnost a soukromí uživatelů. S pokročilými bezpečnostními funkcemi, jako je biometrické ověřování nebo integrované šifrování disku, jsou vaše firemní i osobní data v bezpečí. Funkční klávesnice s příjemným stiskem a přesným trackpadem zajišťují pohodlné psaní a snadné ovládání notebooku. Kromě toho, notebooky Lenovo ThinkPad nabízejí také výdrž baterie na celý pracovní den, což zaručuje nepřetržitou produktivitu.
Celkově řečeno, Lenovo ThinkPad je ideální volbou pro profesionální práci a spolehlivé používání. S vysokou výkonností, odolností a bezpečnostními funkcemi přináší tato řada notebooků vše, co potřebujete pro efektivní práci a pohodlné používání. Bez ohledu na vaše pracovní potřeby a nároky na spolehlivost, Lenovo ThinkPad notebooky jsou připraveny splnit vaše očekávání a umožnit vám dosáhnout vašich cílů.

Intel Core i7

Je střih videa, výpočty matematických vzorců, nebo virtualizace váš denní chléb? Takto náročné úlohy vyžadují adekvátní procesor, který vykoná svou práci a nebude mu to trvat několik hodin nebo dokonce dní. Intel Core i7 svým výkonem zkrátí dobu čekání u časově a výpočetně náročných operací a celkově zefektivní práci na počítači.

Intel UHD Graphics

Integrovaný grafický čip Intel UHD Graphics se postará o plynulé zobrazení veškerého dění. Integrované GPU od Intelu nejsou sice známkou výkonu, ale jsou velice nenáročné na spotřebu energie. Pokud tedy pouze pracujete v kancelářských programech či brouzdáte na internetu, a nepotřebujete extrémní grafický výkon, tak vám Intel UHD Graphics ušetří pár Wh elektrické energie.

SSD

Počítač disponuje SSD diskem, který výrazně zrychlí celkový chod počítače. Nejvíce si toho lze všimnout při startu operačního systému. Disk neobsahuje žádné pohyblivé části a tím pádem je více odolný proti mechanickému poškození například otřesy či vibracemi. Přístupová doba k datům je oproti plotnovému disku téměř instantní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální repasované notebooky
Záruka: 24 měsíců
Optická mechanika: bez mechaniky
Konstrukce: Pevný (klasický notebook)
Klávesnice: CZ částečně podsvícená
Model procesoru: Intel Core i7 8665U (8M Cache, 1.90 GHz up to 4.80 GHz)